Profesionálne personálne služby - ManpowerGroup Slovensko

Naše služby sú variabilné ako vaše potreby

V ManpowerGroup myslíme na individuálne potreby každého z našich klientov. Zaujíma nás vaša firemná kultúra i ciele, ktoré chcete dosiahnuť. Sme pripravení vyjsť v ústrety vašim špecifickým požiadavkám. Vďaka komplexnému spektru služieb, mnohoročným skúsenostiam a globálnemu zázemiu sme schopní pomáhať vám a podporiť vás na vašej ceste za úspechom.

Manpower® Naše služby

Chýbajú vám tí správni ľudia? Hľadáte zamestnanca so špeciálnymi zručnosťami? Potrebujete zastrešiť časť náboru alebo celý náborový proces? Cítite, že by sa vám zišla podpora a profesionálne skúsenosti v citlivej situácii, kedy je potrebné znížiť počet zamestnancov vo vašej firme? V ManpowerGroup pre vás nájdeme vhodné riešenia, ktoré upravíme s ohľadom na vaše potreby a špecifiká. Ak potrebujete identifikovať, ktorá z ponúkaných služieb vystihuje vašu aktuálnu potrebu, radi vám pomôžeme. Neviažeme sa iba na štandard, pripravíme vám ponuku, kde zaplatíte len za konkrétne aktivity, ktoré práve potrebujete zastrešiť.

Štandardné služby Manpower

Služby na mieru

Máte záujem o niektorú z našich služieb? Potrebujete s výberom poradiť alebo máte akúkoľvek otázku? Kontaktujte nás formulárom a napíšte nám vaše požiadavky.

* Polia vyznačené hviezdičkou sú povinné    Vyplnením a odoslaním kontaktných údajov udeľujete spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. súhlas s ich použitím pre spätné kontaktovanie. Kompletné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: Ochrana osobných údajov ManpowerGroup Slovensko s.r.o.