Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Výrobný inžinier
Publikované: 28 Oct 2022

Výrobný inžinier

Bratislavský kraj
Projektový manažér (Manažment) Inžinier kvality Procesný inžinier (Výroba) Technológ (Výroba)
plný úväzok
2000 - 2600 / mesiac
Výsledná mzda bude závisieť od schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Považuješ sa za kreatívneho a inovatívneho jedinca, ktorého napĺňa neustále zlepšovanie procesov? - Rád pracuješ s konceptami produktami a si tým kto zabezpečí ich zavedenie do praxe? - Máš skúsenosti s LEAN ? - Máš výborné organizačné a komunikačné zručnosti? - Si technicky aj komunikačne zdatný/á? - Si odolný/á voči stresu? Ak si odpovedal/a áno, potom hľadáme práve Teba! Tvojou náplňou práce bude najmä: - analýza a optimalizácia výrobných procesov, zavádzanie Kaizen, Poka-Yoke - zúčastňovanie sa na pravidelných poradách, zodpovednosť za koordináciu a udržovanie dokumentácie v súlade s TS 16949 a VDA (PFMEA, Pracovné postupy, Flowcharty, TPM, Procesné mapy a pod.) - implementácia Lean metodológie - podpora tímu zákazníka v technických otázkach - spolupráca pri nábehu výroby - vyhodnocovanie efektivity výrobného procesu a jeho neustále zlepšovanie - školenia zamestnancov pre metódy neustáleho zlepšovania

Zamestnanecké výhody a benefity

Zamestnanecké benefity budú komunikované na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- nevyhnutná je komunikatívna znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka výhodou - nutná prax min. 3 roky na obdobnej pozícii - skúsenosti v oblasti v oblasti LEAN vítané - nutné skúsenosti s prácou s konceptmi produktov - samostatná, zodpovedná osobnosť - silné analytické myslenie - znalosť SPC, FMEA, APQP/PPAP - znalosť projektového manažmentu - znalosť AutoCad výhodou - komunikačné a prezentačné zručnosti

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-03-31

Informácie pre uchádzača

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich uvedené podmienky.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú zahraničnú spoločnosť. CV prosím zasielajte v anglickom aj slovenskom jazyku.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Eva Šimúnová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.