Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Medior Java Developer
Publikované: 10 Nov 2022

Medior Java Developer

Žilina
Java programátor
plný úväzok
2500 / mesiac
Medior - od 2 000 € brutto, Senior - od 2 500 € brutto; + variabilná odmena (finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh, vývoj a nasadzovanie softvérových aplikácií v jazyku Java. • V rámci softvérového vývoja používanie technológií: JavaSE/EE, Spring Boot, Docker, Helm, Kubernates, REST, JSF, Angular, SQL, Git, Maven, Unit Test, Postman, NeTEx, Drools, Confluence, Jira. • Práca na zaujímavých projektoch v oblasti vývoja systémov pre systémy vybavenia cestujúcich. • Práca s agilnou metódou vývoja.

Zamestnanecké výhody a benefity

• Bohatý sociálny program pre zamestnancov: teambuildingové aktivity, firemné akcie, podpora športových a kultúrnych podujatí. • Flexibilný pracovný čas, dovolenka navyše, dodatočné dni pracovného voľna. • Práca v skúsenom medzinárodnom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AngularJS SQL Confluence Java

Počet rokov praxe

3

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Dobrá znalosť jazyka Java, skúsenosti s container a web technológiami, prax výhodou. • Práca s databázami na pokročilej úrovni. • Zodpovedný a samostatný prístup. • Spoľahlivý, systematický a tvorivý typ s proaktívnym prístupom k zvereným úlohám.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

IT spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Kontaktná osoba: Martina Rostášová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.