Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Talent Acquisition Specialist - Košice
Publikované: 4 Jan 2023

Talent Acquisition Specialist - Košice

Košice
Telefonický operátor Personalista Personálny konzultant Recruiter, špecialista výberov Odborný predajca
plný úväzok
1000 / mesiac
výška mzdy závisí od tvojich skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš odštartovať svoju kariérnu cestu v HR? Začiatky bývajú ťažké, to my vieme, a preto ti ponúkame pomocnú ruku. Nás nezaujíma ani tak čo máš, či nemáš vo svojom životopise. My hľadáme niekoho talentovaného a šikovného. Čiže ak si doteraz sedel na prednáške, brigádoval, počúval nahnevaných klientov, predával si cez telefón investície či ponožky, tak naše dvere sú otvorené pre teba. Príď nám ukázať svoj talent v oblasti recruitingu, a ak budeš naozaj šikovný tak sa aj slušne nabalíš. Ak tvoje srdce bije pre HR, pridaj sa k nám do najväčšej personálnej agentúry na Slovensku. Čo budeš u nás robiť? • písať takéto inzeráty a hľadať ľudí prostredníctvom inzercie • hľadať vhodných ľudí do výberového procesu cez priame oslovenie • viesť pracovné pohovory, testovať a následne to všetko odreportovať klientovi • udržiavať a vytvárať dobré vzťahy s klientom • administratíve sa nevyhneme, ale žiadna byrokracia to nie je • robiť parťáka svojim kolegom, aby sme si vzájomne pomáhali Ak budeš multitalentovaný, tak vymyslíme aj niečo viac :)

Zamestnanecké výhody a benefity

• Cenné skúsenosti do tvojho HR kariérneho života • Neobmedzené bonusy závislé na tvojej šikovnosti • 3x Sick Day počas 1 roka • Flexibilnú pracovnú dobu a uvoľnenú atmosféru • Školenia a príspevok na jazykové vzdelávanie • Finančné vernostné prémie • Multisport a golem kartičky • Home office

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• skúsenosť s náborom a výberom kandidátov je výhodou • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni • schopnosť multitaskingu, skvelé organizačné a komunikačné schopnosti • schopnosť pracovať samostatne pri dosahovaní cieľa, ale súčasne byť aj tímový hráč

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Telefonicky budeme kontaktovať len najúspešnejších uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Sme najúspešnejšou personálnou spoločnosťou na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Kontaktná osoba: Michaela Pišiová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.