Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Nákupca/Nákupkyňa
Publikované: 3 Feb 2023

Nákupca/Nákupkyňa

Trenčiansky kraj
Okres Ilava, Slovensko
Nákupca
plný úväzok
1500 / mesiac
Mzda 1500€ až 1700€ podľa seniority + 13. plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakúpili ste už kadečo a chcete sa posunúť ďalej? Je tu možnosť získať ďalšie skúsenosti vo výrobnej spoločnosti, kde budete realizovať nevýrobné nákupy. Ak už máte aspoň 3 roky skúseností, nebude pre vás problémom vyjednať pre nás dobré ceny komponentov. • Realizovať nákupné objednávky v zmysle stratégie • Výber komponentov a vyjednávanie cien • Prispôsobenie nákupu podľa dopytu zákazníka • Možnosť sebarealizácie na zefektívnenie procesov • Dodržiavanie časového harmonogramu objednávok • Hľadanie efektívnejších riešení s dodávateľom

Zamestnanecké výhody a benefity

• Množstvo finančných benefitov vrátane 13. platu • Podpora vzdelávania a voľnočasových aktivít (napr. príspevok na kurz anglického jazyka) • Flexibilná pracovná doba • Príspevok na letnú dovolenku • Relokačný príspevok

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Prax 3 roky • Anglický jazyk B1 • SAP (znalosť výhodou)

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Stručná charakteristika klienta

Náš klient pôsobí na našom trhu od roku 2008 a je stabilným dodávateľom komponentov pre automobilky. Dopyt po výrobkoch spoločnosti stúpol a preto v roku 2017 expandovala a dnes dodáva aj pre automobilky ako Porsche, Audi a Ford.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Barbora Knihová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.