Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Publikované: 17 Feb 2023

Quality Engineer

okres Komárno
Manažér kvality Inžinier kvality Kontrolór kvality (Manažment kvality) Plánovač kvality
plný úväzok
1600 / mesiac
Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v oblasti výroby elektronických káblov a drôtov hľadáme samostatného inžiniera kvality. Medzi povinnosti inžiniera kvality patrí: * navrhovanie noriem kvality, kontrola materiálov, zariadení, procesov a produktov, * vývoj systémov kontroly kvality a určovanie nápravných opatrení, * spolupráca s manažérmi a supervízormi na implementácii opatrení kvality. * kontrola a testovanie materiálov, zariadení, procesov a produktov, aby sa zabezpečilo splnenie špecifikácií kvality. * Vývoj nápravných opatrení, riešení a zlepšení. * Riadenie tímu oddelenia kvality, zabezpečenie spolupráce a komunikácie s iným oddelením.

Zamestnanecké výhody a benefity

* dochádzkový bonus * benefitný systém * teambuildingy * príspevok pri narodení dieťaťa

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita produkcie

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Samostatnosť * Analytické myslenie * Silné komunikačné zručnosti * Schopnosť riešiť problémy a pracovať pod stresom

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, ktorý sa špecializuje na výrobu elektrických káblov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.