Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Hľadáme fluent speakerov - English+GER/ITA/FR/PL/SPA/Dutch
Publikované: 21 Feb 2023

Hľadáme fluent speakerov - English+GER/ITA/FR/PL/SPA/Dutch

Práca z domu
Telefonický operátor Špecialista pohľadávok Špecialista podpory zákazníkov
plný úväzok
1050 / mesiac
Úroveň Junior - minimálne od 1050 - 1300€/brutto Úroveň Senior - minimálne od 1500 - 1700€/brutto Ponúkaný plat sa odvíja od danej pozície, ale samozrejme aj od skúseností kandidáta a lokality.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste aj vy presvedčení, že chcete vo svojej práci aktívne využívať okrem angličtiny aj druhý cudzí jazyk? Naša agentúra aktuálne rozbieha nábor zamestnancov pre našich klientov, ktorí vaše jazykové schopnosti určite ocenia. Spektrum pozícii je naozaj široké. Vaše skúsenosti môžete zúročiť najmä v rámci zákazníckej podpory alebo v oblasti financií. Pracovné pozície sú v týchto mestách: • Bratislava • Považská Bystrica • Remote work (v rámci celého Slovenska)

Zamestnanecké výhody a benefity

Naši klienti si svojich zamestnancov dokážu vážiť. Samozrejme, konkrétne benefity sa od danej spoločnosti môžu líšiť. Určite vás však bude zaujímať, že máme v ponuke pozície, v rámci ktorých môžete pracovať aj z domu, či už čiastočne alebo non-stop.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word Microsoft Excel Microsoft PowerPoint

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

Customer Service, Customer Support, Finance, Collections

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Aké jazykové kombinácie a úrovne hľadáme ? • anglický (B2) a francúzsky jazyk (C1) • anglický (B2) a poľský jazyk (C1) • anglický (B2) a nemecký jazyk (C1) • anglický (B2) a holandský jazyk (C1) • anglický (A2) a francúzsky jazyk (B2) • anglický (A2) a taliansky jazyk (B2) • anglický (A2) a španielsky jazyk (B2) • anglický (A2) a nemecký jazyk (B2)

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Konkrétne pozície sa budú kandidátom predstavovať po zaslaní Vášho CV (v anglickom jazyku) a to podľa dosahovanej úrovne jazyka. Nemáte požadovanú kombináciu jazykov? Nevadí. Vaše CV môžete zaslať aj v prípade, že ovládate aspoň jeden zo spomínaných jazykov na úrovni C1.

Stručná charakteristika klienta

Inzercia je platná pre viaceré pozície rôznych klientov našej spoločnosti pôsobiacich v oblasti financií, chemických produktov, automotive, či poskytovanie online softvéru a poradenských služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Simona Gazdíková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.