Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Test Developer/Developerka
Publikované: 1 Mar 2023

Test Developer/Developerka

Bratislavský kraj
IT tester
plný úväzok
1750 / mesiac
• 13. a 14. plat garantovaný

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených testerov, ktorí hľadajú výzvy vo forme zaujímavých projektov, schopných samostatne pripravovať testovacie riešenia a udržiavať zodpovedajúcu kvalitu vyvíjaného softvéru. U nás dostaneš možnosť realizovať svoje nápady, pretože veríme, že práve skutoční odborníci dokážu posunúť naše tímy ďalej. Budete u nás pokrývať nové funkcionality softvéru automatickými i manuálnymi testami. Budete pripravovať testovaciu stratégiu a aplikovať ju do testovacieho procesu, vyhľadávať a reportovať chyby softvéru a spolupracovať pri ich odstránení.

Zamestnanecké výhody a benefity

• Flexibilný pracovný čas a príležitostný výkon práce z domu (mobile working) • Uvítací balíček pre nového zamestnanca • Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu • Darčekové poukážky • Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 6,80 EUR) • Garantovaný 13. plat, 14. plat • Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia • Podpora odborného vzdelávania • Celoročné úrazové zdravotné poistenie • Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety • Rôzne športové aktivity • Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších benefitov

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Veríme, že musíte mať aspoň 2 rokov skúseností s testovaním Ste schopní navrhovať riešenia a implementovať ich Skúsenosti so Selenium Webdriver alebo inými testovacími frameworkmi či nástrojmi Skúsenosti s Java, prípadne iným programovacím jazykom Skúsenosti s manuálnym testovaním a tvorbou testovacích scenárov Git TestNG Jira, Confluence Veľmi by si nás potešilo ak by stemali / ale nemusíte: Mali skúsenosti s agilným vývojom (SAFe, Scrum ...) Skúsenosti s integračným testovaním Dokážete oznámiť negatívnu skutočnosť pozitívnym spôsobom Schopnosť podrobne popísať nájdený problém

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Stručná charakteristika klienta

It spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Kontaktná osoba: Martina Rostášová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.