Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Hlavný účtovník/účtovníčka
Publikované: 30 Mar 2023

Hlavný účtovník/účtovníčka

okres Košice - okolie
Finančný analytik (Ekonomika, financie, účtovníctvo) Hlavný účtovník Účtovník
plný úväzok
2500 / mesiac
Od 2500 €/mesačne - finálna mzda závisí od skúseností a očakávaní kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nový závod klienta, ktorý má silné postavenie ako dodávateľ v rámci automobilového priemyslu, hľadáme skúseného človeka z oblasti účtovníctva. Máme pre vás pracovnú príležitosť pracovať ako Hlavný účtovník/účtovníčka, byť zodpovedný za vedenie účtovníctva v spoločnosti a zároveň aj za vedenie tímu. Náplň práce: • vykonávanie účtovnej agendy spoločnosti • zodpovednosť za finančné výkazníctvo, daňovú agendu • kooperácia s internými tímami klienta • komunikácia s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy • vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za uzávierkové práce • dohľad nad účtovným tímom, vedenie tímu

Náš klient ponúka mnohé zaujímavé benefity: • garantovaný 13-ty plat • ročný bonus podľa výkonu a výsledkov • flexibilný pracovný čas • príspevok na cestovné, vernostný príspevok • zvýhodnené stravovanie • školenia pre zamestnancov, možnosť kariérneho rastu • a mnohé iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Vhodný kandidát/kandidátka by mal spĺňať nasledovné požiadavky: • angličtina na aktívnej a komunikatívnej úrovni • prax z oblasti účtovníctva a daní • výhodou je znalosť ERP systému (napr. SAP) • MS Office balíček • analytické zručnosti, organizačné skúsenosti • skúsenosti s vedením ľudí

Náš klient je svetový dodávateľ v rámci automobilového priemyslu. Výrobné závody ale aj centrá pre R&D, dizajn nájdete v 28 krajinách na svete.

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Regina Kisbenedeková