Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Plant Launch Team Leader - Projekt Porsche
Publikované: 30 Mar 2023

Plant Launch Team Leader - Projekt Porsche

Košice
Procesný inžinier (Automobilový priemysel) Technológ (Automobilový priemysel) Team leader Vedúci výroby Procesný inžinier (Strojárstvo)
plný úväzok
1900 / mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje dolnú hranicu. Finálna výška mzdy závisí od kvalít a skúseností kandidátov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti zo zavádzaním novej výroby, baví vás riadenie projektov a hovoríte plynule anglicky? Staňte sa lídrom atraktívneho projektu "Porsche" v úspešnej medzinárodnej spoločnosti. PLTL plní tieto funkcie: - Vypracováva prvotný layout liniek. Vytvára a reviduje interné balenie. Definuje kontingenčný plán, zabezpečuje akceptáciu strojov, zariadení a nástrojov. Definuje materiálový tok v závode, veľkosť skladov, spôsob riadenia linky. Sleduje a aktualizuje work content jednotlivých procesných krokov, plánuje zdroje a spolupodieľa sa na definovaní akcií na dosiahnutie požiadaviek liniek. - Preveruje know how požiadavky a schopnosti zo strany závodu. - Preveruje, validuje a zavádza celý systém programu v závode, layout, materiálový tok, stroje, zariadenia a nástroje. - Spolupodieľa sa na tvorbe FMEA, procesných diagramov, MIFD. - Koordinuje inštaláciu a spustenie všetkých strojov a zariadení v závode. - Riadi a vykonáva interné [email protected] a jednotlivé interné milestony – PT, MPT, EMPT – validuje kapacitu, kvalitu výrobných celkov a liniek. - Vytvára akčné plány na zabezpečenie spustenia výroby na projekte. Koordinuje prácu tímu závodu s vývojovým centrom. - Plánuje a koordinuje pred sériovú výrobu. - Zabezpečuje reportovanie indikátorov za jednotlivé projekty a oblasti.

Zamestnanecké výhody a benefity

- práca v medzinárodnej spoločnosti - semestrálne bonusy - príspevok zamestnávateľa na 3.pilier DDS - odborné a jazykové vzdelávanie - široká sieť zamestnaneckých zliav a výhod - Multisport Karta - sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- predošlé skúsenosti s procesmi a riadením projektov na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - predošlé riadiace skúsenosti, schopnosť viesť tím ľudí - dobré komunikačné zručnosti - plynulá angličtina - zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-04-30

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť patriaci medzi najväčších dodávateľov v automobilovom priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Marek Šimko
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.