Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Technik údržby (aj absolvent)
Publikované: 3 Apr 2023

Technik údržby (aj absolvent)

Košický kraj
Kechnec, Slovensko
Autoelektrikár Údržbár
plný úväzok
950 - 1000 / mesiac
Od 950 Eur + Garantovaný 13. plat + Cestovné + Stravné + Ročný bonus (% z ročnej mzdy) Finálna ponuka závisí od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nový závod v Kechneci. Práca vhodná aj pre kandidátov bez priamej skúsenosti - ponúkame možnosť zaškolenia. • Nastavovanie a údržba výrobných zariadení a strojov – zabezpečenie prevádzkyschopnosti zariadení, kontrola dodržiavania procesu a správne nastavenie strojov a zariadení • Analýza príčin chybovosti a spolupráca pri ich odstránení s ostatnými oddeleniami • Práca s technickou dokumentáciou • Dodržiavanie cieľov – kvalita, náklady, termín dodania • Zohľadnenie bezpečnosti, ergonómie, platných noriem a zákonov • Vyhodnocovanie a nastavovanie pracovných operácií vo výrobe – optimálne nastavenie parametrov, prepočet efektivity, plánovanie kapacít strojov a iné.

Zamestnanecké výhody a benefity

+ Garantovaný 13-ty plat + Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy) + Príspevok na cestovné + Travel bonus - pri absolvovaní služobných ciest + Zvýhodnené stravovanie + Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch + Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch + Ročný balík benefitov + Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť + Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov + Možnosť podieľať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti + Práca priamo v internom stave

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Ukončené stredoškolské vzdelanie v oblasti elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií a pod. - Všeobecný prehľad v oblasti výrobných technológií - Anglický jazyk - výhodou - Osvedčenie elektrotechnika - výhodou (Vyhl. §21 alebo Vyhl. §22) - Schopnosť tímovej spolupráce - Ochota pracovať na 3 zmeny

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-06-30

Stručná charakteristika klienta

Náš klient otvoril v Kechneci pri Košiciach nový závod zameraný na tzv. pokročilé asistenčné systémy riadenia (ADAS) a elektrifikáciu. V závode sa vyrábajú niektoré z najinovatívnejších riešení ADAS druhej úrovne, ako aj technológie pre trh elektrických vozidiel. Patria medzi ne moduly predných kamier a kamery v kabíne pre uvedenie integrovaného systému monitorovania vodiča a cestujúcich na trh. Okrem toho sa tam budú vyrábať elektronické riadiace jednotky pre meniče používané v elektrických vozidlách.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.