Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Operátor/operátorka výroby s nástupným bonusom 500 €
Publikované: 14 Apr 2023

Operátor/operátorka výroby s nástupným bonusom 500 €

Námestovo
Pomocný pracovník Montážnik/montér (Výroba) Operátor výroby Robotník (Výroba)
plný úväzok
1100 - 1300 / mesiac
mzda obsahuje základnú mzdu: + 5,50 €/ hodina/brutto + zákonné príplatky za prácu v noci, cez víkend, nadčas,... + bonusovú čiastku + stravnú jednotku 5,48 € / odpracovaná zmena

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manuálne práce na výrobnej linky • kontrola hotových výrobkov • práce podľa pokynov nadriadených

Zamestnanecké výhody a benefity

+ nástupný bonus 500 eur (po splnení podmienok) + dochádzkový bonus + príspevok na stravovanie + odmena pri pracovnom jubileu 5 rokov (300 eur) + príspevok na DDS + 13. plat + vianočný darček, mikulášsky balíček, firemné akcie,...

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- ochota pracovať na 3 zmeny - manuálna zručnosť

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

3

Informácie pre uchádzača

Výberové konanie prebieha priebežne podľa zaslaných životopisov vhodnými kandidátmi.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je firma zameraná na chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Veronika Rolková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.