Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Finančné ohodnotenie je v dnešných časoch veľmi dôležité, vzhľadom na infláciu. Preto k ponúkanému platu, dostanete nástupný bonus 500€. Neznižujte si životnú úroveň, pracujte u nás ako CNC operátor/o
Publikované: 14 Apr 2023

Finančné ohodnotenie je v dnešných časoch veľmi dôležité, vzhľadom na infláciu. Preto k ponúkanému platu, dostanete nástupný bonus 500€. Neznižujte si životnú úroveň, pracujte u nás ako CNC operátor/o

Nové Mesto nad Váhom
Frézar Nastavovač CNC strojov Sústružník Nastavovač strojov
plný úväzok
1060 / mesiac
finálna nástupná mzda je posudzovaná osobitne pri každom kandidátovi na základe jeho skúseností až do výšky nástupného platu 1600Eur

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš, aby ti práca dávala zmysel? Staň sa významnou spojkou v nadnárodnej spoločnosti a vyrábaj komponenty pre rôzne priemyselné odvetvia. Či už sú tvoje skúsenosti bohaté, alebo chceš kariéru strojníka iba rozbehnúť tak máme pre teba miesto. Tvoje skúsenosti oceníme minimálnou mzdou 1200 €, ktorá sa bude odvíjať od tvojich skúseností. Tým to však nekončí, pretože dostaneš veľký priestor na sebarealizáciu, vďaka čomu môžeš kariérne, aj osobne rásť. Hlavnou náplňou práce je montáž spojok na základe technickej dokumentácie, ktorej ťa naučíme rozumieť. Na výsledku práce záleží, preto medzi činnosti bude patriť aj kontrola vyrobených dielov, značenie komponentov a podobne. Ak si pripravený pomôcť vo výrobe spojok, napríklad aj pre spoločnosti vyrábajúce elektrickú energiu, tak sa veľmi tešíme na tvoj životopis. Okrem platu sme si na teba pripravili ešte množstvo finančných, aj nefinančných benefitov, aby ti vo firme bolo dobre. Hľadáme skúsených pracovníkov CNC strojov s praxou.

Zamestnanecké výhody a benefity

- preplatenie cestovných nákladov 75 % spojením s prepravou do a z práce - dochádzkový bonus do výšky 80 eur (pri splnení kritérií - každoročné navyšovanie mzdy (k aprílu aktuálneho roka) - zabezpečená teplá strava vo firemnej jedálni (príspevok zamestnanca 1,00 eur) - 13. plat vo výške 80 % základného platu vyplácaný v decembri - vianočné poukážky vo výške 50 eur - príspevok pri pracovnom jubileu od 200 eur - príspevok za poobednú zmenu 0,20 eur/ hodina - mesačný kredit 5 eur na teplé nápoje a snack v automatoch - rôzne akcie a príspevky ( na detský tábor, pri narodení dieťaťa, wellnes poukážky, mikulášsky balíček) Nástupný bonus 500 eur bude vyplatený po uplynutí skúšobnej doby za splnenia podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

CNC obsluha

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- montážna zručnosť - samostatnosť - iniciatívnosť - zodpovednosť - ochota pracovať na 2 zmeny (8hodinové)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-06-30

Informácie pre uchádzača

Výberové konanie prebieha priebežne podľa zaslaných životopisov vhodnými kandidátmi.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je výrobcom zákazkovej výroby čerpadiel.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Jana Futejová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.