Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Publikované: 19 Apr 2023

ICS inžinier

Bratislavský kraj
PLC programátor Procesný inžinier (Technika, rozvoj) Procesný inžinier (Výroba) Servisný inžinier (Výroba)
plný úväzok
1800 / mesiac
- výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s PLC programovaním ? Chceli by ste sa zúčastňovať zaujímavých technologických projektov? Potom hľadáme práve Vás! Neváhajte a pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať! Náplňou práce bude : • návrh, simulácia, testovanie a implementácia logiky pre riadenie PLC a DCS manažment, • využívanie inžinierskych zručností pre návrh a implementáciu ICS, • pravidelné dokumentovanie výkresov, definícií riadenia procesov, návrhu softvéru a hardvéru, • výber a špecifikácia vhodných hardvérových komponentov pre meranie/ čítanie dát, • tvorba vizualizácií technologického procesu (HMI), • vytváranie a zavádzať štandardy v programovaní riadiacich komponentov, • nastavovanie systémov riadenia pri zmenách požadovaných parametrov technologického procesu.

Zamestnanecké výhody a benefity

odborné vzdelávanie a neustále získavanie nových skúseností, pohodlné parkovanie v blízkosti budovy firmy, práca v príjemnom prostredí, flexibilný pracovný čas, dni voľna navyše a iné.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PLC - pokročilý
LabVIEW - pokročilý
Human-Machine Interface (HMI) - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

programovanie PLC, skúsenosti s kreslením HMI displejov, skúsenosti s používaním Modbuds, OPC, Profibaus etc. schopnosť čítať technologické schémy (P&ID – Piping & Instrumentation Diagrams, PFD – Process flow diagrams) schopnosť čítať elektrické schémy, schopnosť testovať, upravovať a merať existujúce elektrické obvody, paragraf 22.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Naším klientom je spoločnosť hi-tech spoločnosť vyvíjajúca prelomovú technologickú platformu pre frézovanie a hlboké vŕtanie.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výskum a vývoj

Kontaktná osoba: Martina Rostášová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.