Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Recruiter/recruiterka s ukrajinským jazykom
Publikované: 19 Apr 2023

Recruiter/recruiterka s ukrajinským jazykom

Bratislavský kraj , Trnavský kraj , Nitriansky kraj
(Práca vyžaduje cestovanie)
Telefonický operátor HR asistent HR Koordinátor Personálny konzultant Recruiter, špecialista výberov
na dohodu (brigáda)
4.50 / hodina

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete odštartovať svoju kariérnu cestu v HR? Začiatky bývajú ťažké, to my vieme, a preto vám ponúkame pomocnú ruku. Ak viete, že ste doteraz nedostali príležitosť naplno prejaviť vaše schopnosti, táto pozícia by to mohla zmeniť. Nie je až také dôležité, kde ste už pracovali, ale aký je váš potenciál. Príďte nám ukázať svoj talent v oblasti recruitingu, a ak budete naozaj šikovný, tak sa aj slušne nabalíte. Ak by ste chceli okúsiť vody HR, pridajte sa k nám do najväčšej personálnej agentúry na Slovensku. Čo budete u nás robiť? • písať inzeráty a hľadať ľudí prostredníctvom inzercie • hľadať vhodných ľudí do výberového procesu cez priame oslovenie • viesť pracovné pohovory, testovať a následne to všetko odreportovať klientovi • udržiavať a vytvárať dobré vzťahy s klientom - kvalitou služieb, pravidelným kontaktom • oslovovať nových potenciálnych klientov a kandidátov • robiť podklady k fakturácii

Zamestnanecké výhody a benefity

• Cenné skúsenosti do vášho HR kariérneho života • Školenia a príspevok na jazykové vzdelávanie • Multisport kartička • Teambuildingové aktivity, spoločné raňajky

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• skúsenosť s náborom a výberom kandidátov je výhodou • ukrajinský a slovenský jazyk na komunikatívnej úrovni • orientácia na výsledok • schopnosť multitaskingu, skvelé organizačné a komunikačné schopnosti • schopnosť pracovať samostatne pri dosahovaní cieľa, ale súčasne byť aj tímový hráč

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Telefonicky budeme kontaktovať len najúspešnejších uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Sme najúspešnejšou personálnou spoločnosťou na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Kontaktná osoba: Erika Farkasová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.