Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Manažér/ manažérka nákupu
Publikované: 20 Apr 2023

Manažér/ manažérka nákupu

okres Ilava
Obchodný manažér Vedúci nákupu Nákupca Produktový manažér (Obchod)
plný úväzok
3500 - 4000 / mesiac
- výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s vedením menšieho tímu? Baví vás práca v oblasti nákupu? Potom hľadáme práve vás! Neváhajte a pošlite nám váš životopis a my vás budeme kontaktovať! Náplňou práce bude: • prieskum dodávateľa výrobného materiálu, RFQ, ponuka, analýza, hodnotenie, vyjednávanie a výber dodávateľov výrobného materiálu, • uzatváranie a spravovanie zmlúv s dodávateľmi, • zabezpečovanie platieb cla a poplatkov za colné odbavenie, • implementovanie ročného znižovania cien od dodávateľov výrobného materiálu, • pravidelné reportovanie materskej spoločnosti, •vypracovanie dlhodobej nákupnej stratégie, • zbieranie a sumarizovanie týždenných správ od svojich zamestnancov a reportovať ich manažérovi, • spravovanie rozpočtu oddelenia nákupu.

Zamestnanecké výhody a benefity

firemné auto na súkromné účely, 13. a 14. plat, príspevok na letnú dovolenku, DDS, vlastná jedáleň, darčekové poukážky, spoločenské aktivity = teambuildingy, Deň detí a rodiny, Vianočný večierok

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

IATF 16949 - pokročilý

Počet rokov praxe

4

Prax na pozícii/v oblasti

obdobná pozícia

Osobnostné predpoklady a zručnosti

skúsenosti s riadením a vedením menšieho tímu zamestnancov, odolnosť voči stresu, vysoká úroveň schopnosti argumentovať, plánovať a riadiť prácu, pro-zákaznícka orientácia, prax v automobilovom priemysle - výhodou, znalosť čítania výkresovej dokumentácie, znalosť QMS štandardov (IATF).

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient pôsobí na našom trhu od roku 2008 a je stabilným dodávateľom komponentov pre automobilky. Dopyt po výrobkoch spoločnosti stúpol a preto v roku 2017 expandovala a dnes dodáva aj pre automobilky ako Porsche, Audi a Ford.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Natália Škvrndová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.