Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Demand Planning Analyst
Publikované: 24 Apr 2023

Demand Planning Analyst

Bratislava
Logistik Manažér logistiky Demand planner
plný úväzok
2000 / mesiac
Výsledná mzda sa bude odvíjať od nadobudnutých skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte analytické myslenie a túžite využiť poznatky o údajoch na zvýšenie prevádzkovej dokonalosti? Potom by táto výzva mohla byť tou, ktorú hľadáte! Analytik plánovania dopytu bude pracovať vo vysoko multifunkčnom tímovom prostredí a usilovať sa o zlepšenie plánovania a riadenia zásob. Pripojíte sa k operačnému tímu a budete mať možnosť mať rôzne zodpovednosti v závislosti od vašich skúseností. Vašou náplňou práce bude: - Efektívne riadenie zásob a neustále zvyšovanie výkonnosti v súlade so stanovenými cieľmi - Pomáhať pri tvorbe ročných rozpočtov a iniciatív v oblasti nákladovej efektívnosti - Pracovať na transformácii procesov prostredníctvom digitalizácie - Včas a presne analyzovať a riešiť problémy súvisiace s dopytom - Zapojenie do plánov a projektov prechodu na nové portfólio - Navrhovať spôsoby optimalizácie procesov riadenia zásob - Pracovať na plánovaní výroby v súlade s definovanými KPI - Spolupracovať s predajnými a marketingovými tímami - Podieľať sa na multifunkčných projektoch - Poskytovať ad hoc podporu

Zamestnanecké výhody a benefity

- Príležitosť stať sa súčasťou dynamického globálneho tímu v rámci rodinnej spoločnosti - Možnosti profesionálneho a osobného rozvoja - Možnosť práce z pohodlia domov 2 dni v týždni - Samozrejme veľa kvalitnej kávy / čaju po celý deň - A mnoho iného....

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Minimálne vysokoškolské vzdelanie I. stupňa (ideálne v oblasti riadenia dodávateľského reťazca) - 3-5 rokov skúseností s reportovaním v oblasti podnikovej analýzy - Pokročilé komunikačné zručnosti (ústne / písomné) - Silné zručnosti v oblasti riadenia projektov - Vynikajúce zručnosti v programe MS Excel - Znalosť systému SAP je výhodou - Silné analytické schopnosti

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Stručná charakteristika klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho vo svete kávy.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Regina Kisbenedeková
Email: [email protected]

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.