Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Cestujte po svete ako Interný audítor/audítorka
Publikované: 27 Apr 2023

Cestujte po svete ako Interný audítor/audítorka

okres Komárno
Manažér kvality Inžinier kvality Kontrolór kvality (Manažment kvality)
plný úväzok
1700 - 2500 / mesiac
Finálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príležitosť pre cestovateľov a zároveň špecialistov kvality v automobilovom priemysle! Hľadáme skúsených odborníkov, ktorí majú vášeň pre kvalitu a chuť objavovať nové kultúry a miesta. Pracujte v globálnom prostredí a získajte skúsenosti z rôznych krajín a závodov spoločnosti. Staňte sa súčasťou nášho tímu ako Audítor kvality s cestovným duchom! Čo ponúkame: • Unikátnu príležitosť cestovať po celom svete a vykonávať interné audity v závodoch spoločnosti. • Možnosť podieľať sa na externých auditoch v závodoch spoločnosti a získavať nové skúsenosti. • Zodpovednosť za kontrolu a implementáciu nápravných opatrení po auditoch. • Aktívne zlepšovanie a udržiavanie procesov a systémov manažérstva. • Možnosť školiť našich zamestnancov v oblasti metód a procesov kvality. • Podpora nábehu procesov a systémov v novozaložených závodoch spoločnosti.

Zamestnanecké výhody a benefity

Spoločnosť ponúka: • Pravidelné zvýšenie platu • Ročné prémie v závislosti od vašich výsledkov, seniority a dochádzky • Školenia a tréningy (kurz anglického jazyka v rámci pracovného času, mentoring) • Spoločenské a kultúrne podujatia

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Od vhodného kandidáta náš klient vyžaduje: • Znalosť metód kvality a noriem IATF 16949, DIN EN ISO 14001/45001 • Znalosti v oblasti systému manažérstva, rozvoja a optimalizácie procesov • Ochota cestovať do zahraničia (cca 50% pracovného času)

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Klient, pre ktorého pozíciu obsadzujeme je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.