Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Práca na CNC fréze (obrábač/obrábačka kovov)
Publikované: 4 May 2023

Práca na CNC fréze (obrábač/obrábačka kovov)

Malacky
CNC programátor Frézar Nastavovač CNC strojov
plný úväzok
1300 - 1700 / mesiac
v prípade SZČO 12-15 Eur/hod, zabezpečené bývanie, strava zdarma a príplatky nad rámec Zákonníka práce, mesačné bonusy do výšky 20% základnej mzdy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s obrábaním kovov a CNC frézou? Máme pre Vás skvelú pracovnú príležitosť pre spoločnosť, ktorá rozširuje svoj tím. Zabezpečíme vám bývanie a stravu budete mať zdarma! Vašou náplňou práce bude: • výroba na CNC frézach podľa technickej dokumentácie • kontrola kvality • starostlivosť o nástroje a upínacie prvky • odhraňovanie dielcov

Zamestnanecké výhody a benefity

• príplatky nad rámec Zákonníka práce • plne hradené stravovanie na pracovisku • zabezpečené ubytovanie v prípade potreby • mesačný bonus 20% základnej mzdy • 13. plat vo výške 100% základnej mzdy • príspevky pri životných a pracovných míľnikoch (narodenie dieťaťa, životné jubileá a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Znalosť obsluhy CNC strojov a programu Heidenhain výhodou. • znalosť čítania technickej dokumentácie • meranie súčiastok

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

2

Stručná charakteristika klienta

Klientom je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou špičkových systémov pre spoločnosti, ktoré pôsobia v náročnom a neustále sa meniacom strojárenskom sektore. Zaoberá sa inovatívnymi, praktickými a energeticky efektívnymi riešeniami na výrobu elastomérových lisovaných dielov – od jednoduchých gumených lisovaných dielov až po vysokokvalitné presné diely.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Jana Futejová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.