Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / IT sales expert/expertka
Publikované: 22 May 2023

IT sales expert/expertka

Banskobystrický kraj , Prešovský kraj , Košický kraj
(Práca vyžaduje cestovanie)
IT konzultant
plný úväzok
2300 / mesiac
ponúkaná mzda závisí od skúseností uchádzača + variabilná zložka za dokončené zákazky + odmeny za plnenie plánu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Softvérové riešenia Microsoft sú aplikovateľné v každej oblasti. Pokiaľ vás baví v práci cestovať, máte skúseností s predajom softvérových aplikácií ako je Microsoft 365, MS Security, MS Power Automate alebo MS Azure, tak pre nášho klienta hľadáme obchodného manažéra, ktorého náplňou bude: • aktívne vyhľadávať obchodné príležitosti • oslovovať existujúcich klientov • navrhovať schému dodávok pre nových aj stálych klientov • nastavenie obchodnej stratégie v oblasti predaja

Zamestnanecké výhody a benefity

- flexibilita - harmonogram stretnutí si organizujete sami - 2 sick days ročne - v piatok skrátený pracovný čas - notebook, mobilný telefón a auto aj na súkromné účely - Multi-sport karta - dovolenka nad rámec zákonníka práce - homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti predaja a IT technológií

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Kandidát alebo kandidátka by mala mať výborné komunikačné zručnosti, vedieť využiť svoj potenciál, chuť napredovať a záujem o neustále vzdelávanie v oblasti IT softvérových riešení alebo vyhľadávaní nových trendov. Minimálne 2 ročné pracovné skúsenosti v oblasti predaja IT softvéru, výhodou je znalosť DMS M-Files.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-06-30

Stručná charakteristika klienta

Klient na Slovensku pôsobí od roku 1992. V súčasnosti zabezpečuje riešenia pre podnikové systémy a aplikácie, spracovanie dokumentov, riadenie procesov, digitálnu tlač a infraštruktúru. Zároveň je dlhoročným lídrom v oblasti predaja multifunkčných a tiež digitálnych produkčných zariadení. Centrála spoločnosti sídli v Bratislave, pobočky sú v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Kontaktná osoba: Veronika Oravcová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.