Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Špecialista/špecialistka prepravy
Publikované: 24 May 2023

Špecialista/špecialistka prepravy

okres Košice - okolie
Dispečer Disponent Logistik
plný úväzok
1400 / mesiac
Výsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností uchádzača

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste vášnivým odborníkom na prepravu a hľadáte príležitosť, kde môžete využiť svoje schopnosti na plno? Staňte sa súčasťou logistického tímu ako Špecialista/špecialistka prepravy a budete mať jedinečnú možnosť vytvárať inovatívne riešenia a aktívne prispievať k rozvoju spoločnosti. Náš klient ponúka nielen skvelé benefity a flexibilitu, ale aj priestor na kariérny rast a zapojenie sa do budovania spoločnosti. Hlavné úlohy: ● zabezpečiť spoľahlivý a efektívny systém prepravy v rámci externého dodávateľského reťazca, ● garantovať včasné a spoľahlivé doručenie zásielok, ● optimalizovať náklady a využívať ideálny typ prepravy a trasovanie, ● správne riadiť dodávateľov, koordinovať rôzne strany zapojené do prepravného procesu, ● riešiť prípadné odchýlky a mimoriadne situácie v preprave.

Zamestnanecké výhody a benefity

● Zaručená 13. mesačná platba. ● Ročný bonus založený na výsledkoch (% z ročnej mzdy). ● Príspevok na cestovanie. ● Multisport karta. ● Bonus na cestovanie pri pracovných cestách. ● Zvýhodnené stravovanie. ● Flexibilný pracovný čas. ● Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

Ideálne logistika

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.