Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Procesný inžinier/inžinierka
Publikované: 24 May 2023

Procesný inžinier/inžinierka

okres Košice - okolie
Procesný inžinier (Automobilový priemysel) Technológ (Automobilový priemysel) Procesný inžinier (Elektrotechnika a energetika) Procesný manažér Procesný inžinier (Strojárstvo)
plný úväzok
1800 / mesiac
Výsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a uvedená mzda je len orientačná.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitajte v svete inovácií a technologického pokroku! Ak ste vášnivý inžinier, ktorý túži viesť projekty v oblasti elektrotechnického automobilového priemyslu a prispieť k rozvoju autonómneho riadenia, ste na správnom mieste. Pridajte sa do tohto tímu a spolu s ním budujte lepšiu budúcnosť automobilového priemyslu. Vašimi úlohami budú: ● Vedenie projektu z inžinierskeho hľadiska v oblasti elektrotechnického automobilového priemyslu. ● Navrhovanie optimalizovaných výrobných procesov pre výrobu kamerových systémov ADAS. ● Špecifikácia a implementácia výrobného vybavenia pre systémy autonómneho riadenia. ● Vytváranie dokumentácie, pracovných postupov a inštrukcií. ● Hodnotenie rizika a analýza schopnosti (FMEA, capability analýzy, atď.). ● Úprava alebo účasť na úprave softvéru a elektrickej časti strojov. ● Školenie a mentorovanie inžinierskeho tímu.

Zamestnanecké výhody a benefity

● Zaručená 13. mesačná platba. ● Ročný bonus založený na výsledkoch (% z ročnej mzdy). ● Príspevok na cestovanie. ● Multisport karta. ● Bonus na cestovanie pri pracovných cestách. ● Zvýhodnené stravovanie. ● Flexibilný pracovný čas. ● Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

Procesný inžiniering a podobné pozície

Osobnostné predpoklady a zručnosti

● Pokročilé znalosti FMEA ● Pokročilé znalosti AutoCAD ● Aktívne ovládanie anglického jazyka ● Skúsenosti z automobilového priemyslu ● Skúsenosti v oblasti elektrotechniky ● Záujem o nové technológie ● Silné komunikačné a riešiteľské schopnosti ● Efektívny pracovný štýl a organizačné schopnosti

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Petra Bálintová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.