Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / PLC programátor junior
Publikované: 15 Jun 2023

PLC programátor junior

Dubnica nad Váhom
PLC programátor
plný úväzok
1300 / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza procesov a tvorba PLC programov a vizualizácii pre automatizované výrobné linky, jednoúčelové stroje a technológie. • Špecifikácia HW zariadení a príslušného SW, potrebných na zadanú úlohu. Optimalizácia technického riešenia vzhľadom na pomer cena/výkon pri zohľadnení kritéria ceny projektu a zabezpečení minimálnych technických požiadaviek zákazníka. • Nastavovanie a parametrizácia kamier, skenerov, frekvenčných meničov a iných technologických prvkov. • Príprava podkladov pre technicko – obchodné rokovania, prípadne účasť na takýchto rokovaniach. • Účasť na projekte elektroinštalácie k zadanej úlohe. • Účasť uvádzaní do prevádzky v priestoroch firmy aj u zákazníkov. Úpravy PLC programov na základe požiadaviek zákazníkov a skúseností z prevádzky. • Tvorba vizualizácií (HMI) na operátorských paneloch. Spolupráca s HMI špecialistami pri tvorbe zložitých a viacúrovňových HMI a SCADA systémov. • Školenia obsluhy a údržby zariadení. • Vykonávanie záručných a pozáručných servisných zásahov riadiacich systémov. • Vytváranie a vedenie technickej dokumentácie k programom. • Poskytovanie technickej pomoci a konzultácií. • Riadiaca činnosť pri montáži a uvádzaní do chodu.

Zamestnanecké výhody a benefity

Práca na nových a zaujímavých projektoch pre svetových zákazníkov Príjemné a dynamické pracovné prostredie Podpora vzdelávania - program odbornej a jazykovej prípravy Flexibilný pracovný čas Benefity v rámci sociálnej politiky

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zamerenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

znalosť programovacieho jazyka STEP7, prípadne TwinCAT výhodou znalosti v oblasti elektrotechniky osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21 ochota cestovať (i do zahraničia), pracovať v priemyselnom prostredí u zákazníka

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Nes

Stručná charakteristika klienta

Gumarska priemysel

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba: Martina Rostášová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.