Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / operátor/operátorka výroby
Publikované: 20 Jun 2023

operátor/operátorka výroby

Žilinský kraj
Liptovský Hrádok, Slovensko
Montážnik/montér (Výroba) Operátor výroby
plný úväzok
700 / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odoberanie - vizuálna kontrola - balenie výliskov z plastu - práca s dokumentáciou

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

5

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-08-31

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť INVENTIVE, s.r.o. vznikla a spustila svoju výrobu v roku 2003. Po rýchlom etablovaní na trhu sa v roku 2006 výroba rozšírila o automobilové výlisky. O dva roky neskôr sme produktové portfólio obohatili o technické výlisky či výlisky do stavebníctva a v roku 2009 spustili produkciu kozmetických obalov. Pokračovali sme výrobou potravinárskych obalov a v roku 2012 obnovili a znásobili produkciu vlastného sortimentu. V roku 2013 naša spoločnosť začala s budovaním inovatívneho high-tech vybavenia v duchu trvalej udržateľnosti. K novým ekologickým a vývojovým riešeniam sme dospeli v roku 2015-2016 až sme sa ocitli v súčasnosti.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Michaela Zaliberová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.