Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Technik údržby s §22
Publikované: 6 Jul 2023

Technik údržby s §22

okres Nitra
Elektrikár Elektromechanik Elektrotechnik Inžinier údržby (Elektrotechnika a energetika) Údržbár
plný úväzok
1400 / mesiac
+ príplatky za nočné

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k tímu technikov údržby! Ak máš skúsenosti s údržbou či opravou zariadení a máš §22 tak hľadáme práve teba! Neváhaj a pošli nám svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať! Náplňou práce bude: • údržba a oprava čerpadiel, • údržba, výmena a oprava plastových ventilov (PP,PVC) a elektricky ovládaných ventilov, • kontrola vyhradených technických zariadení podľa 508/2009 : tlakové nádoby, plynové spotrebiče, elektrické spotrebiče, zdvíhacie zariadenia. • údržba objektu a budov spoločnosti, • práca na 3 zmeny.

Zamestnanecké výhody a benefity

• práca v stabilnej spoločnosti, • kariérny rast.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

obdobná pozícia

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vyhláška 508/2009 §22

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-09-30

Stručná charakteristika klienta

Naším klientom je spoločnosť zaoberajúca sa plastovou výrobou.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Natália Škvrndová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.