Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Senior Collection Analyst - Francúzsky jazyk alebo Nemecký jazyk - Hybridný model práce
Publikované: 12 Jul 2023

Senior Collection Analyst - Francúzsky jazyk alebo Nemecký jazyk - Hybridný model práce

Bratislava
Špecialista pohľadávok
plný úväzok
1700 / mesiac
Od 1700€ + bonusy. Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme motivovaného a skúseného človeka, ktorého hlavnou náplňou práce bude riešiť témy týkajúce sa platieb a pohľadávok s našimi zákazníkmi. Na tejto pozícií budete zodpovedný za vymáhanie pohľadávok na portfóliu účtov s otvoreným zostatkom pre našich dodávateľov na francúzskom alebo talianskom trhu. Očakáva sa od Vás silná orientácia na detail v súvislosti s komplexnými úlohami zosúlaďovania účtov. Hľadáme jazykové kombinácie angličtiny s francúžštinou/nemčinou. Kľúčové pracovné povinnosti: - Samostatne sa venovať portfóliu účtov s otvorenými zostatkami AR pre nemecky/francúzsky hovoriacich dodávateľov a vymáhať ich. - V prípade potreby riadiť eskaláciu s cieľom zabezpečiť včasné inkaso. - Spolupráca s podpornými tímami na celom svete s cieľom zabezpečiť efektívne a účinné vymáhanie pohľadávok. - Odsúhlasovanie účtov pre pridelené portfólio účtov. - Poskytovať pravidelné aktualizácie stavu a reporty manažmentu. - Identifikovať zlepšenia procesov alebo postupov a predkladať odporúčania vedeniu. - Riadiť malé až stredne veľké projekty týkajúcich sa pohľadávok alebo zlepšenia procesov. - Spolupráca s multifunkčnými tímami pri riešení problémov a zlepšovaní procesov.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Hybridný model práce, možnosť home office - Flexibilný pracovný čas - Kariérny rozvoj - Stravovacie poukážky - Ostatné benefity budú bližšie špecifikované na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Výhodou je vzdelanie v oblasti financií, účtovníctva alebo v príbuznom odbore. - 3 roky skúseností v oblasti vymáhania pohľadávok a odsúhlasovania účtov. - Plynulá znalosť anglického jazyka v kombinácií buď s nemčinou alebo francúžštinou - Silné komunikačné a interpersonálne zručnosti. - Schopnosť pracovať samostatne a v tímovom prostredí. - Preukázaná schopnosť presadzovať zlepšenia procesov alebo postupov. - Rýchle učenie sa so schopnosťou prispôsobiť sa meniacemu sa prostrediu. - Orientácia na detaily so silnými analytickými schopnosťami a schopnosťami riešiť problémy.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-04-30

Stručná charakteristika klienta

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti internetového obchodu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Veľkoobchod

Kontaktná osoba: Simona Piesecká
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.