Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Disponent/disponentka foriem s ubytovaním ZADARMO
Publikované: 20 Jul 2023

Disponent/disponentka foriem s ubytovaním ZADARMO

Bratislavský kraj
Lozorno, Slovensko
Nástrojár
plný úväzok
950 - 1300 / mesiac
+ mesačný výkonnostný bonus vo výške 12,5 % + letný a zimný bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príďte sa pridať k nášmu tím, ktorý zabezpečuje hladký chod výrobných liniek na vstrekolisy a roboty. Táto pozícia zahŕňa rôznorodé úlohy, ktoré vás nebudú nudiť a kde využijete svoje technické zručnosti. Vaše zodpovednosti budú: - Vykonávanie výmeny nástrojov na vstrekolisoch pre neustále optimalizovanie výrobných procesov. - Príprava včas predpísaného materiálu, farbív a aditív, a starostlivá kontrola dodržania stanoveného času a teploty sušenia materiálov podľa prísných požiadaviek. - Udržiavanie poriadku na oddelení a čistý stav všetkých zariadení pre optimálny chod výroby. - Spolupráca na riešení a objasňovanie technických otázok zo strany nášho tímu a oddelenia výroby pre neustále zdokonaľovanie našich postupov.

Zamestnanecké výhody a benefity

Spoločnosť ponúka tento benefitný systém: - ubytovanie zadarmo - 5 dní dovolenky nad rámec zákona - letný a zimný finančný bonus do výšky 55 % a 66 % - mesačné prémie do výšky 12,5 % - príspevok na dopravu od km alebo zabezpečená doprava na zmeny - príspevok na stravovanie v kantíne - vernostný bonus podľa dĺžky odpracovaných rokov - príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera - kafetéria - Multisport karta - firemný psychológ - firemné akcie - nástup priamo do kmeňa

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Nemecký jazyk alebo Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - PC (MS Office) - znalosť procesov kvality SPC - znalosť kritických charakteristík

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-10-30

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.