Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Disponent/disponentka materiálových tokov
Publikované: 20 Jul 2023

Disponent/disponentka materiálových tokov

okres Malacky
Majster výroby Robotník (Pomocné práce) Inžinier údržby (Výroba) Kontrolór kvality (Výroba) Operátor výroby
plný úväzok
1000 - 1400 / mesiac
+ príplatky za zmennosť + mesačný výkonnostný bonus vo výške 12,5 % (Cca 150€) + letný a zimný bonus (Cca 1200€)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nášmu dynamickému tímu a staňte sa klúčovou súčasťou výrobného procesu! Hľadáme šikovného a zodpovedného pracovníka na pozíciu Disponent/disponentka materiálových tokov. Vaše zodpovednosti zahŕňajú: - Včasná príprava plastových materiálov do výroby na vstrekolisoch. - Recyklácia materiálu, čo prispieva k udržateľnému a ekologickému prístupu. - Vykonávanie výmeny materiálov na vstrekolisoch podľa potreby. - Objednávanie materiálu, komunikácia s logistikou a výrobou, aby sme zabezpečili nepretržitú výrobu. - Príprava včas predpísaného materiálu a dôkladná kontrola dodržania stanoveného času a teploty sušenia materiálov podľa požiadaviek. - Udržiavanie poriadku na oddelení a zabezpečenie čistoty všetkých zariadení. - Spolupráca na riešení a objasňovanie technických otázok zo strany nášho tímu a oddelenia výroby. - Flexibilná práca na 4 zmeny po dobu 8 hodín (dva dni ranná zmena, tri dni poobedná zmena, dva dni nočná zmena).

Zamestnanecké výhody a benefity

Spoločnosť ponúka tento benefitný systém: - 5 dní dovolenky nad rámec zákona - letný a zimný finančný bonus do výšky 55 % a 66 % - mesačné prémie do výšky 12,5 % - príspevok na dopravu od km alebo zabezpečená doprava na zmeny - príspevok na stravovanie v kantíne - vernostný bonus podľa dĺžky odpracovaných rokov - príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera - kafetéria - Multisport karta - firemný psychológ - firemné akcie - nástup priamo do kmeňa

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- technické myslenie - Angličtina výhodou

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-11-30

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.