Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Inžinier/inžinierka výroby
Publikované: 26 Jul 2023

Inžinier/inžinierka výroby

okres Žilina
Inžinier údržby (Výroba)
plný úväzok
1100 / mesiac
- výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta, + 13.plat + kvartálne odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme vedúceho výroby, ktorý má skúsenosti s plánovaním, kvalitou a inováciou na výrobnej linke. Náplňou práce bude: - zodpovednosť za plnenie a vytváranie výrobného plánu, aby bola zabezpečená efektívna a hladká produkcia, - dohľad nad kvalitou výrobkov, s dôrazom na dodržiavanie dokumentácie kvality, - vedenie drobnej údržby a udržiavanie čistoty výrobných liniek a priestorov, - aktívna účasť na riešení problémov a odchýlok v rámci výrobného procesu, - príprava materiálov, správ a analýz pre vedúcich pracovníkov, - reporting, - navrhovanie inovácií a konštruovanie prototypov, čo nám pomôže posúvať sa vpred a byť lídrom v odvetví.

Zamestnanecké výhody a benefity

- dochádzkový bonus 40 EUR/ mesiac, - kvartálny výkonnostný bonus do výšky 400 EUR/ kvartál, - benefit caffe 15 EUR/ mesiac , - zabezpečená doprava, -13. a 14. mzda.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- skúsenosti v oblasti výroby a zlepšovania procesov, - analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy, - záujem o kvalitu a detaily, ktoré zabezpečia vysokú úroveň produkcie, - schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať stanovené termíny.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je výrobcom automobilových komponentov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Natália Škvrndová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.