Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Inžinier/inžinierka zákazníckej kvality
Publikované: 1 Aug 2023

Inžinier/inžinierka zákazníckej kvality

okres Košice - okolie
Inžinier kvality Kontrolór kvality (Manažment kvality) Plánovač kvality Procesný inžinier (Strojárstvo) Kontrolór kvality (Výroba)
plný úväzok
1400 / mesiac
Výsledná mzda bude závisieť od predchádzajúcich skúseností uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste ambiciózny a technicky zdatný jedinec so záujmom o dosahovanie dobrých výsledkov, je tu pre vás príležitosť stať sa súčasťou tímu inžinierov zákazníckej kvality pre nášho klienta v oblasti výroby automobilových komponentov. - Ako Inžinier zákazníckej kvality budete mať na starosti všetky zákaznícke reklamácie a zabezpečíte, aby výsledky v oblasti kvality boli bezchybné. - Budete dbať na dodržiavanie všetkých štandardov kvality pre zákazníkov. - Budete zodpovedať za odozvu na reklamácie, 8D reportov v zákazníckych portáloch a v databáze Quarta s cieľom dosiahnuť stanovený čas odozvy. - Budete spolupracovať s inými oddeleniami na dosahovanie výsledkov

Zamestnanecké výhody a benefity

Spoločnosť ponúka tieto benefity: - Pravidelné firemné akcie - Cafeteria: benefit pre regeneráciu zamestnancov - Multisport karta - Kurzy pre vlastný rozvoj (technické, soft skills, jazykové) - Bezplatná kyvadlová doprava na vybraných trasách - Extra bonus na dochádzanie do práce (vybrané destinácie) - Trainee program pre študentov - Referral program

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

Kvalita

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Znalosti o produkte a procese. - Štatistické metódy SPC. - Základné nástroje kvality (FMEA, kontrolný plán, PPAP). - Znalosti o IATF, ISO 14001, OHSAS a nástroje kvality. - Skúsenosti z automobilového priemyslu, technické zameranie.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je automobilovým výrobcom komponentov

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.