Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Rušňovodič/-ka , vedúci/-a posunu (možnosť ubytovania - len denné zmeny)
Publikované: 3 Aug 2023

Rušňovodič/-ka , vedúci/-a posunu (možnosť ubytovania - len denné zmeny)

Leopoldov
Logistik Rušňovodič Skladník Výpravca Závozník
plný úväzok
1265 - 1550 / mesiac
• základná mzda 1265€ + variabilná zložka mzdy 15% + príplatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie posun HDV a železničných vozňov na vlečke • zabezpečovanie vozňov pri presune, , zavesenie a následne odvesenie vozňa • zodpovednosť za včasné a správne pristavenie železničných vozňov k nakládke a vykládke • práca na 12 hod. zmeny - 6:00 až 18:00 (krátky, dlhý týždeň)

Zamestnanecké výhody a benefity

• práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti • pracovná zmluva na dobu určitú, neskôr predĺženie na neurčitú • variabilná zložka mzdy 15% • zľava na tankovanie • 13. plat • 14.plat • ročný príspevok na dochádzanie • zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• aspoň jedno zo školení (ostatné hradí spoločnosť): - Skúška Vedúci posunu č. 17 ŽSR alebo č. 18 ŽSR ( výhodou ) - Skúška Vozmajster č. 50 - Skúška Rušňovodič č. 24 B a č. 511

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

2

Informácie pre uchádzača

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť sa zaoberá výrobou biopalív a bioplynu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Michal Jančovič
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.