Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Hlavný konštruktér/konštruktérka pre oceľové konštrukcie
Publikované: 7 Aug 2023

Hlavný konštruktér/konštruktérka pre oceľové konštrukcie

Žilinský kraj
Konštruktér (Strojárstvo) Nastavovač CNC strojov Projektant (Strojárstvo) Strojný inžinier
plný úväzok
1800 - 2100 / mesiac
Konečná výška mzdy závisí od šikovnosti a skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zručný konštruktér so silnými schopnosťami v AutoCAD a váš inžiniersky duch túži po nových výzvach? Máte záujem o dynamické prostredie dielne, kde môžete ukázať svoj talent a viesť tím k úspešnej výrobe? Ak áno, máme pre vás neodolateľnú príležitosť: Pripojte sa k nášmu tímu ako Vedúci konštrukčnej prípravy oceľových konštrukcii. Vaše Zodpovednosti: ● Príprava Dielenských Výkresov: Staňte sa tvorcom presných výkresov pre výrobu. Vaša kreativita a detailné znalosti v AutoCADu zabezpečia plynulý priebeh výrobného procesu. ● Materiálová Logistika: Zabezpečte dostatočné zásoby materiálov, profilov a plechov pre plynulú výrobu. Efektívne zadávajte nákupy a sledujte dodávky. ● Plánovanie Dodávok: Zabezpečte, aby boli materiály k dispozícii včas. Správne nastavte termíny dodania pre optimálny chod výroby. ● Skladová Evidencia: Monitorujte skladové zásoby a odpadovosť materiálov. Zabezpečte efektívne využívanie zdrojov. ● Školenia a Koordinácia: Organizujte školenia pre operátorov strojov Plazma/Laser a spolupracujte s výrobcami na zlepšení výrobných postupov. ● Konštrukčná Koordinácia: Koordinujte technické podklady pre CNC technológie Plazma/Laser a plánujte kapacitu strojov. ● Dohľad a Kontrola: Zabezpečte, že výrobné procesy prebiehajú hladko. Dozorujte svoj tím a zabezpečte kvalitu výstupov. ● Preventívna Údržba: Plánujte a zabezpečte preventívnu údržbu strojov Plazma/Laser pre ich optimálnu výkonnosť.

Zamestnanecké výhody a benefity

Spoločnosť ponúka tento benefitný systém: ● mesačný platový bonus ● pružný pracovný časový režim ● príspevok na stravovanie a možnosť stravovania v firemnej reštaurácii ● pravidelné ročné hodnotenie a zvýšenie mzdy ● uvítací bonus vo výške 1000.-€ pre nových zamestnancov ● postupné školenie a podpora v rámci tímu ● výhodné využívanie firemných materiálov a výrobných možností

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technológie, výroba

Ostatné znalosti

CNC programovanie AutoCAD Precíznosť Samostatnosť Flexibilita

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstva, konštrukcie, CNC technológie

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

● skúsenosti s vedením a riadením tímu konštruktérov a operátorov strojov ● skúsenosti s programovaním CNC technológií ● znalosť čítania výkresovej a technickej dokumentácie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-10-30

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou oceľových konštrukcií, rezanie dielcov laserom – plazmou a iné. Stredne veľká spoločnosť s počtom zamestnancov 50 - 100.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.