Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Publikované: 15 Aug 2023

Vedúci údržby

okres Žilina
Inžinier údržby (Automobilový priemysel) Elektrikár Elektrotechnik Inžinier údržby (Elektrotechnika a energetika) Servisný technik (Elektrotechnika a energetika)
plný úväzok
1100 - 1400 / mesiac
- výsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme vedúceho údržby! Neváhajte a pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať! Náplňou práce bude: • Plánovanie a kontrola aktivít údržby na montážnych a zváracích linkách, • Kontrola a objednávanie spotrebného materiálu na údržbu, • Organizácia práce tímu pri výkone údržbárskych prác, • Spolupráca pri zavádzaní nových technológií, • Zabezpečovanie preventívnej údržby v oblasti pneumatiky, mechaniky, prípadne elektroniky.

Zamestnanecké výhody a benefity

• práca v medzinárodnej spoločnosti, • dochádzkový bonus, • kvartálne odmeny, • 13. a 14. plat, • doprava z Martina zabezpečená zadarmo.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• ochota pracovať na 2 zmeny

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-12-31

Stručná charakteristika klienta

Naším klientom je automotive spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Natália Škvrndová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.