Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / R&D Inžinier/inžinierka pre priemyselné systémy
Publikované: 31 Aug 2023

R&D Inžinier/inžinierka pre priemyselné systémy

okres Považská Bystrica
Procesný inžinier (Automobilový priemysel) Technológ (Automobilový priemysel) Konštruktér (Drevospracujúci priemysel) Procesný inžinier (Elektrotechnika a energetika) Programátor priemyselných robotov
plný úväzok
2000 / mesiac
+ Ostatné príplatky Výsledná fixná suma závisí od skúseností uchádzača

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k rastúcemu R&D tímu. Hľadáme dizajnéra/dizajnérku priemyselných systémov pre uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Ak vás láka priemyselná hydraulika a chcete sa podieľať na tvorbe lepšej budúcnosti, pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku. Vaša Úloha: - Modelovanie systémov v MatLab/Simulink (hydraulika, elektrika). - Definovanie vhodných stratégií riadenia a architektúry. - Využitie znalostí správania komponentov (čerpadlá, ventily). - Spolupráca na testoch s testovacími inžiniermi. - Analýza riešení z hľadiska bezpečnosti, nákladov. - Tvorba hodnôt projektov a dokumentácie.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Firemná doprava z rôznych lokalít. - Prídavky, ročná odmena, navyšovanie miezd. - Krátky pracovný čas, stravovanie na mieste. - Príležitostné voľno, sociálne programy. - Prenájom športových zariadení, firemné akcie. - Prístup k moderným technológiám, medzinárodné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Bakalár/Inžinier v odbore strojárstvo - Aktívna znalosť angličtiny - Znalosti/skúsenosti o hydraulických alebo elektrických systémoch - Skúsenosti s vývojom, simuláciou a overovaním hydraulických alebo elektrických systémov

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, ktorý ponúka inovatívne technologické riešenia v oblasti priemyselných systémov, spájajúc moderné technológie s kreatívnym tímom a globálnym vplyvom.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.