Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Práca na tlakovom odlievaní - Zlievač/zlievačka
Publikované: 14 Sep 2023

Práca na tlakovom odlievaní - Zlievač/zlievačka

Košický kraj
Kechnec, Slovensko
Zlievač Strojný zámočník Technológ (Strojárstvo) Zvárač (Strojárstvo) Nastavovač strojov
plný úväzok
950 - 1200 / mesiac
mzda pozostáva zo základnej zložky 800 €+ variabilnej zložky 160 € = min. 960€ hrubá mzda + príspevok na dopravu, stravné lístky v hodnote 5,60€ a príspevok pri nevyčerpaní paragrafov. Konečná výška mzdy závisí aj od predchádzajúcich pracovných skúseností!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v jednej z najmodernejších spoločností zaoberajúcich sa tlakovým liatím hliníka. Poďte pracovať do zlievarne, kde sa neušpiníte a kde sú tie najmodernejšie technológie na trhu. Náplň práce: • starostlivosť a celková obsluha moderného tlakového odlievacieho stroja • spolupráca pri prestavbe tlakového odlievacieho stroja • kontrola kvality výrobkov podľa kontrolného plánu

Zamestnanecké výhody a benefity

• príspevok na dopravu • DDS • práca v jednom z najnovších závodov (čistá práca) • sociálny program • ročný bonus

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hutnícke, strojnícke

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

Strojársky priemysel, Hutníctvo

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• prax na podobnej pozícii zlievač alebo nastavovač výrobných zariadení je výhodou • znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka je výhodou • ochota pracovať na zmeny

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Klientom je celosvetovo pôsobiaca firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá sa zaoberá tlakovým liatím hliníka a jeho následným opracovávaním.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Jana Futejová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.