Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Stabilná práca na kontrole kvality len na jednu zmenu
Publikované: 20 Sep 2023

Stabilná práca na kontrole kvality len na jednu zmenu

Bytča
Kontrolór kvality (Automobilový priemysel) Manažér kvality Kontrolór kvality (Manažment kvality) Kontrolór kvality (Výroba)
plný úväzok
800 - 1100 / mesiac
Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta. + variabilná zložka mzdy, príplatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolór/kontrolórka kvality má na starosti: • Kontrola kvality podľa kontrolných postupov. • Testovanie pomocou manuálnych a automatizovaných testov. • Aktívna práca s technickou dokumentáciou, testovacím protokolom a podnikovým informačným systémom.

Zamestnanecké výhody a benefity

• Práca iba na jednu - rannú zmenu. • Dobré finančné ohodnotenie a stabilita. • Dovolenka navyše, dodatočné dni pracovného voľna. • Možnosť osobného rozvoja (školenia, jazykové kurzy). • Bohatý sociálny program pre zamestnancov: teambuildingové aktivity, firemné akcie, podpora športových a kultúrnych podujatí. • Práca v skúsenom medzinárodnom kolektíve. • Možnosť služobných ciest do zahraničia (Nemecko, USA, Kanada).

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, strojárske zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Podmienkou je vlastníctvo osvedčenia o odbornej spôsobilosti podľa §21 vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z. z.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Inovatívna spoločnosť s dlhodobo tradíciou zaberajúca sa systémami pre parkoviská, železničné zabezpečovacie systémy, centrá voľného času a čerpacie stanice.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Jana Futejová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.