Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Prevádzkový elektrikár/ka Senior
Publikované: 19 Jan 2024

Prevádzkový elektrikár/ka Senior

Trnavský kraj
Hlohovec, Slovensko
Autoelektrikár
plný úväzok
1400 / mesiac
1 400 - 2 000 EUR/mesiac Variabilná zložka mzdy (štandard 15%). Prémia za prítomnosť 100 EUR brutto/mes. Nástupný bonus 1000 Eur (jednorazový). Priemerná mesačná mzda od 1400 - 2000 EUR pri 7,5 hod. dennom pracovnom úväzku. Množstvo ďalších benefitov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budete zodpovedný za elektrotechnickú údržbu výrobných liniek a zariadení • Vašou úlohou tiež bude zabezpečiť preventívnu údržbu strojov • Budete monitorovať poruchy a odstraňovať problémy • Budete pracovať na 1 zmenu 6:00-14:00 (práca počas odstávok, príležitostne potreba zastúpiť kolegov na zmenách - nepretržitá prevádzka, 12 hod. zmeny - denná/nočná/voľno, voľno)

Zamestnanecké výhody a benefity

• štandardne po 3 mesiacoch (zvládnutie tréningov, školení, požadovanej výkonnosti) nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % po naplnení očakávaného štandardu pre danú pozíciu • obed za 0,50 EUR (príspevok zamestnanca) • 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka) • príspevok do III. dôchodkového piliera • pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu • poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 120 EUR ročne • odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR • príspevok na svadbu vo výške 250 EUR • príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR • príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa • finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR • životné poistenie (24 hodinové poistné krytie) • každoročné mzdové prehodnotenie • možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít • organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti * Nástup priamo do interného stavu spoločnosti. V priebehu roka získa nový zamestnanec na pozícii Prevádzkový elektrikár nástupný bonus 1000 EUR.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Vzdelanie elektrotechnického smeru - elektrikár silnoprúd - Držiteľ platnej elektrotechnickej vyhlášky § 22 (§ 23 nad 1000 V – výhodou) - Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu - Prax v oblasti elektrotechnickej údržby pre nízke alebo vysoké napätie - výhodou - Znalosť mechaniky, hydrauliky, pneumatiky - výhodou - Schopnosť rýchlo a zodpovedne konať - Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

10

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-03-31

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. Závod v Hlohovci zamestnáva 1700 zamestnancov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.