Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Skladník / Skladníčka
Publikované: 19 Sep 2024

Skladník / Skladníčka

Šahy
Skladník Vedúci skladu
plný úväzok
990 / mesiac
po skúšobnej dobe 1040 € , finálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Základné manipulačné činnosti s vysokozdvižným vozíkom (VZV) v skladoch, • Práca v SAP, • Príjem/výdaj materiálu, kontrola, • Príprava tovaru v sklade k nakládke a expedovaniu zo skladu, • Kontrola dokladov k zákazníkovi a ďalšia administratívna činnosť, • Inventúrna činnosť – spolupráca na pravidelných inventúrach, • Kontrola a dodržiavanie poriadku a 5S na pracovisku, • Hmotná zodpovednosť za zverené materiály, tovary, pracovné prostriedky, • Svoju činnosť a nariadenia vykonáva v súlade s pravidlami BOZP, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia

Vzdelávacie kurzy a školenia Súčasťou mzdy je dochádzkový a výkonnostný bonus Výkonnostný bonus je vyplácaný po skúšobnej dobe Finančný príspevok na stravovanie Ročné bonusy pri pozitívnom výsledku firmy Jednorazová finančná odmena za prínos nových zamestnancov Jednorazový bonus za odpracované roky (5 a 10 rokov vo firme)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

logistika

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

2

- SAP výhodou - preukaz na VZV výhodou (do 3,5 t) - odolnosť voči stresu - zodpovednosť - tímovosť - disciplinovanosť

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-10-19

Informácie pre uchádzača

Kontaktovaný budú len vybraný uchádzači

Klientom je spoločnosť , ktorej hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov - interiéry automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Petra Bálintová

Pomôžte nám nájsť Vám prácu presne pre Vás. Aby sme vám vedeli nájsť aj inú vhodnú prácu pre Vás potrebujeme od Vás tieto údaje: