Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Riaditeľ obchodného tímu pre Poľsko
Publikované: 14 Feb 2022

Riaditeľ obchodného tímu pre Poľsko

Košice
Obchodný manažér Obchodný riaditeľ
plný úväzok
2000 / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Tvorba a implementácia strategických cieľov a operatívnych plánov spoločnosti * Rast a rozvoj obchodného tímu * Úspešne dotiahnuté obchody * Nové obchodné príležitosti * Spájanie najlepších obchodníkov s najnovšou e-Commerce * Zlepšovanie procesov a implementácia najnovších inovatívnych nástrojov Cieľom práce bude úspešný tím s rastúcimi obchodnými výsledkami a spokojnými zákazníkmi.

* Stabilita v tíme distribútora č.1 na slovenskom trhu * Skvelý pracovný tím a ľudský prístup * Korektné finančné ohodnotenie naviazané na výsledky * Pravidelné informovanie o novinkách zo sveta elektroniky * Empatické a priateľské prostredie * Komplexné zaškolenie * Služobný mobil a notebook * Možnosť pohyblivej pracovnej doby * Čiastočná možnosť práce z domu * Dovolenkový príplatok * Príspevok na 3. pilier DDP * Ďalšie vzdelávanie a školenia uhrádzané firmou * Firemné jazykové kurzy na pracovisku alebo online * Nadštandardné služby v súkromnom zdravotníckom zariadení za výraznej finančnej podpory firmy * Karta Multisport pre neobmedzený vstup do vybraných športových a relaxačných zariadení na území SR a ČR * Kultúrne, spoločenské a športové akcie, firemné výlety, teambuildingy a ďalšie iné zaujímavé benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, manažment, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Slovenský jazyk - Expert (C2)
Poľský jazyk - Pokročilý (C1)
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný riaditeľ

Riadenie tímu poľských kolegov - profesionálov, ktorí Vás budú prirodzene akceptovať len v prípade, ak ste: * ZNALEC poľského trhu, zvyklostí, poľskej mentality a hovoríte vynikajúco po poľsky * ÚSPEŠNÝ LÍDER obchodného tímu s PREUKÁZATEĽNÝMI výsledkami * MOTIVÁTOR svojho tímu s pozitívnym vnútorným nastavením * vynikajúci PREZENTÁTOR so schopnosťou otvorene a jasne komunikovať * VZOR pre svoj tím v sústavnom odbornom vzdelávaní * NADŠENEC pre inovácie So svojím tímom a obchodnými partnermi budete komunikovať v poľskom jazyku, preto VYNIKAJÚCA ZNALOSŤ POĽŠTINY JE PODMIENKOU.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba: Marek Šimko