Publikované: 30 Mar 2022

React.js engineer

Práca z domu
Java programátor Programátor
živnosť
4000 - 5000 / mesiac
Mzda je vyplácaná na základe faktúry. Finálna výška sa odvíja od skúsenosti kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na vývoji a údržbe kódu produktu • Cloudové riešenie je postavané na NodeJS, MongoDB, ReactJS. • Dôraz sa kladie na dobre štruktúrované medicínske dáta, funkčnosť a efektívnosť aplikácie • Svižný backend aj frontend, optimalizovaný na špecifické použitia v zdravotníctve • Na frontende s React.js sa používa meterial-ui framework • netreba veľa času strácať na ladení CSSka • Veľká časť práce sa práve sústreďuje na vytváranie aplikačnej logiky. Kde sa vyrábábajú komponenty, formuláre, moduly na rôzne use-casy v zdravotníctve. • Možnosť zapojiť aj pri definovaní API, štruktúry DB, vylepšovaní infraštruktúry - voliteľné

• možnosť full-remote • flexibilný pracovný čas • 25 dní do roka platená dovolenka aj na IČO • extra voľné dni v prípade špeciálnych príležitostí: svadba, narodenie • sick-days • poskytnutie firemného laptopu v prípade potreby • podiel na úspechu spoločnosti cez tokeny (blockchain) - na konci roka bonus v hodnote 3000€ v podobe tokenov spoločnosti. • Možnosť cestovať do zahraničia na teamové stretnutia. • Podieľanie sa na fungovaní firmy vďaka malému teamu. • Startupová atmosféra bez neduhov korporátu • Možnosť stretávania sa v Coworking Šaľa.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
Web development - pokročilý
ReactJS - pokročilý
Programovanie - pokročilý

Počet rokov praxe

5

• Hľadá sa skúsený človek, ktorý má skúsenosti s programovaním aplikácií, vývojom webových aplikácií, vie pracovať samostatne a proaktívne pristupovať k výzvam a navrhovať riešenia • Skúsenosti s React sú veľmi vítané, ale pozícia je vhodná aj pre ľudí, ktorí sú ochotní znalosti v React prehĺbiť. • Hlavný komunikačný jazyk je angličtina, development team sa sústreďuje na Slovensku.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

4

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Pre nášho klienta ktorý pôsobí v oblasti zdravotníctva hľadáme developerov na dlhodobú spoluprácu. Klient sa zaoberá produktom, ktorý pomáha doktorom manažovať konzultácie, zákroky, hospitalizácie, pacientom poskytuje rozhranie na správu ich medicínskych dát.

Informačné technológie

Kontaktná osoba: Andrea Fabianová