Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Junior SAP Konzultant
Publikované: 6 Apr 2022

Junior SAP Konzultant

Dubnica nad Váhom
ABAP programátor IT konzultant
plný úväzok
1900 / mesiac
Finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza východiskového stavu a potrieb klienta, následná špecifikácia potrieb, • podpora zákazníka počas rutinnej prevádzky, • poskytovanie školení pre užívateľov SAP, • spolupráca s užívateľmi pri nastavení a návrhov riešení, testovanie nastavených podmienok, • poskytovanie podpory užívateľov pre EMEA región, • príprava technických manuálov, • realizácia riešenia na základe schváleného konceptu,

- stabilná a perspektívna práca, - zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti, - zodpovedajúce finančné ohodnotenie, - športové aktivity zdarma, kurz anglického jazyka, - dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov, - možnosť osobného a profesijného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Administrácia SAP - pokročilý
ABAP - pokročilý
SAP Logon - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s administráciou (vytváranie nových užívateľov, priraďovanie a rozširovanie užívateľských oprávnení), - znalosť aspoň jedného z uvedených SAP modulov : SD,MM,WM,PP, - znalosť podnikových procesov vo výrobnej alebo logistickej spoločnosti, - analytické a logické myslenie, schopnosť samostatne riešiť problémy.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-04-29

Medzinárodná spoločnosť s celosvetovo viac ako 55 000 zamestnancami so sídlom v Taiwane pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1994. Moderné priemyslené priestory v Dubnici nad Váhom boli vybudované v roku 2007. Spoločnosť nášho klienta poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám európskych zákazníkov.

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Andrea Fabianová