Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Publikované: 21 Jun 2022

Data Engineer

Bratislava
C# programátor Java programátor Objective-C programátor Programátor Softvérový inžinier
plný úväzok
2500 / mesiac
• konečná mzda závisí od skúsenosti uchádzača • 13. a 14. plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh technického riešenia a SW vývoj • podpora pri analýze klientských požiadaviek • riešenie defektov a incidentov • aktívna tímová spolupráca

Zamestnanecké výhody a benefity

• Flexibilný pracovný čas • Jazykové kurzy plne hradené zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu • Podpora odborného vzdelávania • Darčekové poukážky • Elektronická stravovacia karta: stravná jednotka vo výške 6 EUR • 13. plat a 14. plat • Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia • Celoročné úrazové zdravotné poistenie • Pravidelne organizované podujatia, teambuildingy, rôzne športové aktivity • Akcie pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - uplný začiatočník
C# - uplný začiatočník

Počet rokov praxe

5

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• aktívna znalosť problematiky dátovej integrácie a skúsenosti s implementáciou pomocou webMethods • aktívna znalosť technológií a databázových systémov v oblasti IT • skúsenosti s objektovo orientovanými programovacími jazykmi (Java, C #, ...) • znalosť webovych služieb SOAP a REST • znalosť XML, XSD, WSDL struktur • znalosť SoapUI • logické myslenie • zodpovednosť, samostatnosť

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Nadnárodná spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Kontaktná osoba: Martina Rostášová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.