Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Procesný technik - zoraďovač
Publikované: 11 Jul 2022

Procesný technik - zoraďovač

Nitra
Cez Panské 1332/11, 951 41 Lužianky, Slovensko
Technológ (Automobilový priemysel)
plný úväzok
1100 / mesiac
Základná mesačná mzda brutto + mesačný bonus (vyplácaný zo základnej mzdy zamestnanca) až do výšky 13%

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Zodpovedá za obsluhu a manipuláciu s pridelenými zariadeniami a nástrojmi v súlade s pracovnými pokynmi a pracovnými postupmi · Je povinný zoznámiť sa s výrobným plánom a jeho rešpektovanie (briefing s team leaderom) · Analyzuje východzí stav lisovacieho zariadenia pred začatím výroby · Vykoná preverenie a zaktualizovanie dokumentácie (proces, produkt ) · Rešpektuje výrobný tak TCY, konformity kvality , kontrola práce logistiky · Analyzuje problémy spojené s anomáliami vzniknutých počas výroby (spoľahlivosť, kvalita a iné) · Zodpovedá za konformitu viditeľnej, funkčnej časti a vyhodnotenie nekonformity, čiže dielov určených na zablokovanie, opravu, alebo šrotáciu, za nesprávnosť svojho rozhodnutia preberá zodpovednosť · Vykonáva základnú údržbu lisu a jemu zverených nástrojov a zariadení · Upozorňuje na zistené nedostatky a riadi ich zápis, upozorňuje nadriadeného na anomálie · Zodpovedá za vyčistenie toku od nekonformných dielov na strane lisovacej linky · Rieši vzniknuté situácie samostatne alebo v spolupráci s kolegami a jeho nadriadeným, v závislosti od ich závažnosti · Upozorňuje na zistené nedostatky a riadi ich registráciu, upozorňuje nadriadeného na anomálie, zodpovedá za čistenie toku z nevyhovujúcich častí na strane lisovacej linky, riešení situácie nezávisle alebo spolupracuje s kolegami a jeho nadriadenými v závislosti od ich závažnosti · Aktívne sa zúčastňuje na podávaní zlepšovacích návrhov, ktoré aj realizuje · Pripravuje správy pre odovzdanie zmeny · Aktívne sa zúčastňuje na zaškoľovaní na ostatné výrobné pozície pre zabezpečenie rotácie a zastupiteľnosti · Je podpora pri prebaľovaní a triedení · Pomáha a je podporou pri príprave linky na ďalšiu produkciu · Je zodpovedný za starostlivosť o náradie a prostriedky jemu zverené · Vykonáva pracovné činností podľa pokynov nadriadeného alebo výrobného manažéra · Vykonáva podporu balenia a na malej montážnej linke · Vykonáva práce so žeriavom na prípravu linky v prípade potreby · Je povinný dodržiavať a konať v súlade s miestnymi predpismi zavedenými QMS procesmi a postupmi stanovenými v súlade s požiadavkami IATF 16949, ISO 14001 a s legislatívnymi a internými požiadavkami v oblasti BOZP, ochrany pred požiarmi, ochrany životného prostredia a odpadového hospodárstva v rámci svojej funkcie a je zodpovedný za predkladanie návrhov nápravných opatrení · Zamestnanec je povinný absolvovať predpísané školenia podľa školiacej matice (TrainingMatrix) v SkillsGuide programe - 3 zmenná prevádzka

- práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automotive - 13.-ty plat - SL v sume 5,20 €/deň - príspevok na dopravu 7 centov/km - nástup priamo do interného stavu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Strojárske a technické

Vodičský preukaz

B

Jazykové znalosti : Anglický jazyk – základy Počítačové znalosti: MS Office pokročilý Technické zručnosti Analytické myslenie Vodičský preukaz skupiny B Svedomitosť, dochvíľnosť, dobrá dochádzková disciplína, ochota pracovať nadčas, ochota sa učiť sa nové veci, tímový hráč Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-07-31

Informácie pre uchádzača

Na túto pracovnú pozíciu reagujte zaslaním vášho aktuálneho životopisu a v krátkom čase Vás budeme kontaktovať. DOPRAVU NEZABEZPEČUJEME A UBYTOVANIE PRI TEJTO PRAC. PONUKE NEPOSKYTUJEME. Je preplácaná cesta v hodnote 0,06€/km. V prípade potreby je možné ma kontaktovať na: +421 918 893 986 alebo [email protected]

Medzinárodná spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a vyrába kovové komponenty pre automobilový priemysel.

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Marek Nagy