Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Nákupca materiálu
Publikované: 25 Jul 2022

Nákupca materiálu

Komárno
Družstevná 14, Komárno, Slovensko
Account manager (Obchod) Nákupca Obchodný referent Obchodný zástupca Odborný predajca
plný úväzok
1089 / mesiac
Nástupný plat od 1089 EUR/brutto mesačne v závislosti od skúseností uchádzača + polročný bonus do výšky 7,5%

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nákup materiálu na základe systémových požiadaviek - sledovanie potvrdených dodacích termínov - asistencia pri rokovaniach o nákupe materiálu v rámci spoločnosti - zefektívnenie nákladov pri nákupe materiálu (dopravné náklady, spotrebný materiál, surový materiál) - denný kontakt (e-mail, telefón) s anglicky hovoriacimi dodávateľmi, subdodávateľmi - spolupráca so skladom (kontrola materiálu, riešenie problémov s dodávateľom) - udržiavanie KPI ukazovateľov v rámci svojho oddelenia na požadovanej úrovni - jednozmenná prevádzka od 07:00-15:30 hod

- tréningový plán v rámci spoločnosti - príspevky zo sociálneho fondu pri narodení dieťaťa, pri svadbe, životných jubileách a odchode do dôchodku ‘Family day’ pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov - dotované teplé nápoje so Sociálneho fondu - parkovanie pred budovou spoločnosti na stráženom parkovisku - vitamínové balíky a ovocné dni pre zamestnancov - jednozmenná prevádzka - príspevok zamestnávateľa na DDS až do výšky 3% z hrubej mzdy - príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

- anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) - microsoft Word - Pokročilý - microsoft excel - Pokročilý - e-mail - Pokročilý - predchádzajúce skúsenosti v oblasti nákupu a logistiky sú výhodou - organizačné schopnosti, zvládanie práce pod tlakom, pozitívny prístup - ochota robiť nadčas v prípade potreby - schopnosť pracovať ako člen tímu, ale zároveň plniť svoje úlohy samostatne nutnosť ovládania nasledovných programov: Word, Excel, E-mail, Internet na užívateľskej úrovni

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-08-31

Informácie pre uchádzača

Na túto pracovnú pozíciu reagujte zaslaním vášho aktuálneho životopisu a v krátkom čase Vás budeme kontaktovať. DOPRAVU NEZABEZPEČUJEME A UBYTOVANIE PRI TEJTO PRAC. PONUKE NEPOSKYTUJEME. V prípade potreby je možné ma kontaktovať na: +421 918 893 986 alebo [email protected]

Firma, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2004. S 10 továrňami na celom svete a viac ako 6500 zamestnancami. Sme druhým najväčším výrobcom napájacích káblov na svete. Naša továreň v Komárne sa špecializuje na výrobu malých až stredných objemov lekárskych, high tech a elektromechanických zostáv.

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Marek Nagy