Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Hlavný ekonóm / hlavná ekonómka
Publikované: 8 Aug 2022

Hlavný ekonóm / hlavná ekonómka

okres Banská Bystrica
Ekonóm Hlavný účtovník Účtovník
plný úväzok
2000 / mesiac
Výsledná mzda závisí od odborných skúseností uchádzača/ky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účtovanie všetkých druhov účtovných dokladov - príjem a spracovanie došlých faktúr, vystavovanie faktúr, bankové výpisy, interné doklady • vypracovanie ročnej účtovnej závierky • mesačný reporting výsledku hospodárenia • týždenný reporting finančnej situácie • spolupráca s audítorom a bankami • vypracovanie a podanie DPH • vypracovanie a podávanie súhrnných výkazov • intrastat hlásenia a štatistické hlásenia • faktoring • spolupráca pri tvorbe rozpočtu firmy

- práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu - zaujímavé pracovné ohodnotenie - možnosť osobnostného rastu - flexibilný pracovný čas - vernostná odmena za každé tri odpracované roky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník/čka

- viacročná prax na podobnej pozícií - skúsenosti v oblasti účtovníctva - prax vo výrobnom podniku (výhodou)

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu mechanických komponentov na CNC strojoch pre priemyselný a automobilový priemysel/poľnohospodárske a cestné mechanizmy/.

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Regina Kisbenedeková