Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Zmenový supervízor výroby - automotive
Publikované: 9 Sep 2022

Zmenový supervízor výroby - automotive

okres Košice - okolie
Majster výroby Team leader Vedúci výroby Vedúci technického oddelenia
plný úväzok
1300 / mesiac
(finálna výška mzdy sa stanoví na základe skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti: • kontrolovanie a riadenie výrobného tímu na linke počas zmeny • koordinácia tímu za účelom zlepšenia výkonnosti na linke • navrhovanie rôznych zlepšovacích nástrojov pre svoj tím • hodnotenie pracovného výkonu zamestnancov a ich zručností • navrhovanie odmeňovania zamestnancov • riadenie dovoleniek, absencií na pracovisku

Príspevok na regeneráciu pre zamestnanca Multisport karta Možnosť sebarealizácie prostredníctvom kurzov Bezplatná kyvadlová doprava na vybraných trasách Extra bonus na dochádzanie do práce (vybrané destinácie)

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci výroby, majster výroby, teamleader, vedúci technického oddelenia

veľmi dobré komunikačné a organizačné zručnosti skúsenosti s vedením tímu na podobnej pozícii znalosť práce v SAPe, MS Office na mierne pokročilej úrovni znalosť AJ - B1 technický background

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-10-10

Výrobná spoločnosť zameraná na oblasť automotive.

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Bianka Fallová