Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Technik prípravy výroby
Publikované: 29 Sep 2022

Technik prípravy výroby

Dunajská Streda
Technik (Strojárstvo) Technológ (Strojárstvo) Zvárač (Strojárstvo) Technický pracovník Vedúci technického oddelenia
plný úväzok
1500 / mesiac
od 1500€/brutto € vyššie v závislosti od skúseností kandidáta + ďalšie bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zakladanie identifikačných kódov materiálov podľa predlôh od zákazníkov či už existujúcich alebo nových produktov (prototypov); • Zakladenia kusovníkov dielcov, skupín podľa predlôh od zákazníkov či už existujúcich alebo nových produktov (prototypov); • Vypracovanie technologického postupu výroby pre jednotlivé dielce, skupiny až po hotový výrobok (existujúce produkty alebo prototypy); • Zmenové konanie pre zlepšenie výrobných procesov; • Archivácia zmenových konaní, zverených produktov; • Zlepšovanie procesov výroby už existujúcich produktov; • Analýza výrobných procesov, prestojov a návrh nápravných opatrení; • Interné zmenové konanie pre zlepšenie výrob. procesov; • Vytváranie technickej dokumentácie na základe potrieb produkcie; • Objednávanie prototypových dielcov do výroby; • Nastavovanie disponibilných a kanban procesov v SAPe; • Oprava chybných údajov v riadiacom systéme SAP; • Návrh prípravkov; • Dozorovanie nad výrobou prípravkov; • Testovanie a uvoľnenie do sériovej produkcie; • Vykonáva ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynu svojho nadriadeného.

• Mesačná mzda: ma základe dohody a seniority kandidáta; • Polročné odmeny vo výške 10 % zo základného polročného platu vyplácané na základe hodnotenia nadriadeného zamestnanca a plnenia vopred zadefinovaných cieľov; • Po odpracovaní 2. rokov v spoločnosti nárok na 13. plat vo výške základnej mzdy. • Sociálny program; • Bezplatné lekcie nemeckého jazyka započítané do pracovného času; • Multisport karta; • Gastro karta alebo závodná jedáleň • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti; • Dlhodobá perspektíva zamestnania;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - uplný začiatočník
AutoCAD - uplný začiatočník
SAP FPL9 - uplný začiatočník

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

• Program SAP alebo inom ERP; • Skúsenosti s 3D programami (Inventor/Catia atď.) • Prax ako technológ výroby alebo konštruktér v oblasti strojárenskej alebo obdobnej výroby; • Schopnosť čítať a tvoriť technickú dokumentáciu a výkresy • Zodpovedný prístup k práci, orientácia na dosiahnutie plánovaných výsledkov; • Komunikačné zručnosti, schopnosť presadiť sa, presnosť, komplexné myslenie; • Dobré organizačné zručnosti; • Samostatný a štruktúrovaný spôsob práce

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

2

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-12-31

Informácie pre uchádzača

Na túto pracovnú pozíciu reagujte zaslaním vášho aktuálneho životopisu a v krátkom čase Vás budeme kontaktovať. DOPRAVU A UBYTOVANIE PRI TEJTO PRAC. PONUKE NEPOSKYTUJEME. V prípade potreby je možné ma kontaktovať na: +421 918 893 986 alebo [email protected]

Spoločnosť je významný producent trezorov, kovových konštrukcií výťahov, pohyblivých schodov, kovových konštrukcií strojov a iných zariadení. Sme špecialisti v oblasti zvárania (viac 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Marek Nagy