Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Inžinier dodávateľskej kvality
Publikované: 29 Nov 2022

Inžinier dodávateľskej kvality

okres Trenčín
Bánovce nad Bebravouc/ Trenčín / Kočovce
Kontrolór kvality (Automobilový priemysel) Manažér kvality Inžinier kvality Kontrolór kvality (Manažment kvality) Plánovač kvality
plný úväzok
1900 / mesiac
1900 eur+ 10 % výkonnostný bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkmi a monitorovanie ich spokojnosti - Osobné návštevy u zákazníka, príprava správ - Predkladanie požiadaviek zákazníkov QM, PBL a relevantným osobám - Organizovanie opatrení pri sťažnostiach zákazníkov na kvalitu výrobkov – kontrola 8D reportov a ich prezentovanie zákazníkom - Odsúhlasenie hraničných vzoriek so zákazníkmi vo fáze sériovej výroby - Spolupráca pri analýze výrobkov vrátených z trhu - Monitorovanie ppm u zákazníkov - Zadávanie relevantných údajov do SAP a kontrola ich spracovania. - Aktualizuje FMEA pri reklamácií, spolupracuje pri aktualizácií Master FMEA a FMEA.

Zamestnanecké výhody a benefity

pružná pracovná doba (7,5 h/deň) s pevným jadrom od 9 - 14 príspevok na stravovanie a dopravu 13., 14. plat podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

Automotive

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-skúsenosti s kvalitou, zákaznícka kvalita okrajovejšie, -angličtina B2 -SAP - výhoda

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

Zašlite prosím svoj profesijný životopis v slovenskom AJ anglickom jazyku

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť pre ktorú pozíciu obsadzujeme je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Vyvíjajú a vyrábajú komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. Okrem toho disponujú jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Monika Hrico
Email: [email protected]

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.