Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Finančný riaditeľ/riaditeľka
Publikované: 12 Jan 2023

Finančný riaditeľ/riaditeľka

okres Komárno
Ekonomický/finančný riaditeľ
plný úväzok
2000 / mesiac
uvedená mzda je minimálna ponúkaná mzda na pozíciu, výsledná výška mzdy závisí od skúseností uchádzača/čky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu finančného riaditeľa / riaditeľky s viacročnými skúsenosťami na manažérskych/riadiacich pozíciách, ktorý by doplnil tím vedúcich zamestnancov vo výrobnej spoločnosti. Hlavné úlohy a zodpovednosti • zodpovednosť za celú ekonomickú, daňovú a účtovnú oblasť spoločnosti, vrátane styku a komunikácie s príslušnými orgánmi, organizáciami, inštitúciami a partnermi • zabezpečenie rozborov nákladov a zisku, analýzu a hodnotenie ich vývoja, vrátane návrhov riešení mimoriadnych finančných vplyvov na hospodárenie spoločnosti • sledovanie efektívnosti spoločnosti (náklady, KPI a pod.) a reporting majiteľom • riadenie investícií a dohľad nad všetkými nákupmi spoločnosti • príprava a vyhodnocovanie business plánu • ekonomické plánovanie a kalkulácie • riadenie tímu / projektov a riadenie cashflow

Zamestnanecké výhody a benefity

• notebook, telefón • príspevok na cestovné • príležitostný home-office • príspevok na stravovanie (finančný príspevok / stravovacia karta)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť • viacročné skúsenosti na vedúcej pozícii (finančný manažér, ekonomický riaditeľ) • výborné organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti • skúsenosť s riadením tímu • ovládanie MS Excel na pokročilej úrovni • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom) • znalosť maďarského a nemeckého jazyka je výhodou ale nie podmienkou

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, stabilnú výrobnú spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Regina Kisbenedeková
Email: [email protected]

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.