Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Špecialista/ Špecialistka pre optické prístroje a okuliarové šošovky
Publikované: 20 Jan 2023

Špecialista/ Špecialistka pre optické prístroje a okuliarové šošovky

Slovensko
(Práca vyžaduje cestovanie)
Očný optik Optometrista
plný úväzok
1400 / mesiac
Minimálna výška platu začína na úrovni 1400 brutto a platové možnosti budú upresnené na pohovore.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premýšľate nad zmenou pracovnej pozície a máte pocit, že sa nedokážete posunúť v segmente očnej optiky aj napriek svojim dlhoročným pracovným skúsenostiam? Chcete zažiť dynamickú prácu s klientmi, no zároveň nechcete zostávať na jednom mieste výkonu práce a k tomu ovládate Anglický jazyk na výbornej komunikačnej úrovni? Tak nezúfajte pretože práve ste objavili vašu príležitosť rozvinúť svoju kariéru. :) Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude: - Inštalácia a servis optických prístrojov u partnerov v rámci celého Slovenska - Podpora v obchodnom tíme z hľadiska predaja a používania nástrojov. - Školenie obsluhy optických prístrojov a okuliarových šošoviek. - Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom aj kolegom v celej spoločnosti. - Podieľanie sa na správe a aktualizácií cenníkov produktov. - Pravidelné navštevovanie partnerov na celom Slovensku

- Dovolenka navyše - Služobné vozidlo s možnosťou využitia aj na súkromné účely - Príspevok na Okuliare - Flexibilná pracovná doba - 13ty plat (bližšie podrobnosti priblížené na pohovore)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

očná optika/optometria

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

Očná optika/optometria

Vodičský preukaz

B

Budete ideálnym kandidátom pre nášho klienta ak budete spĺňať nasledujúce požiadavky: - Vzdelanie v odbore očnej optiky a optometrie a praktická skúsenosť v odbore aspoň 2 roky alebo ak nemáte vzdelanie v odbore očnej optiky tak skúsenosť v segmente očnej optiky minimálne 10 rokov - Záujem o nové technológie a možnosti modernej optiky - Skúsenosť optickými a oftalmologickými prístrojmi veľkou výhodou - Znalosť Anglického Jazyka minimálne na úrovni B2 - Dobrá znalosť výpočtovej techniky - Výborné prezentačné a komunikačné skúsenosti - Proaktívny prístup - Tímovosť

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, významného hráča v segmente očnej optiky

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Lukáš Ďuriš